Pulover golf per femra

2,400 Lekë
D13
In Stock
+

Pulover me menge te gjata per femra

Në një përzierje viskoze dhe najloni

Gjatësia e pasme përafërsisht. 56 cm në madhësi 36

 Gjendje: Masa 36  "M"

" Gjendje Vetem mase M "

MAteriali: 81% viskozë, 19% najlon

Marka:
Comma
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M
1,100 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,350 Lekë
Masa: XXL
2,400 Lekë
Masa: L
2,700 Lekë
Masa: M-L, L