2,400 Lekë
D208
In Stock
+

Pulover per femra shume e bukur  e kombinuar ne dy ngjyra te zeze dhe te bardhe

punim fantastik dhe material vertet cilesor

Masa Gjendje Vetem ( M ) 

marka get it on

 materiali 68%akril 16%lesh 6%mohair

Marka:
Get It On
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit