Pulover per femra blu e erret

Write a review
2,800 Lekë
A132
In Stock
+

Pulover per femra super cilesore dhe te rehatshme.

me kte pulover je e veshur bukur kudo, jaka gjysem golf qe ndjeheni kudo ngrohte dhe rehat.

ne ambjentet e jashtme nese dita eshte e ftohte ju mund te vishni nje xhup apo xhakete siper, ndersa brenda ne ambjente te ngrohta pulovra eshte mese e mjaftueshme .

Ngjyra Blu e Erret

Materiali: Viskozë 45%, poliamide 30%, 20% pambuk, 5% lesh

marka S Oliver "Marke Gjermane"

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: XL
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,700 Lekë
Masa: M
6,800 Lekë
Masa: M
800 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec