Pulover per femra design leopard

Write a review
2,700 Lekë
SD243
In Stock
+

Pulover per femra pjesa rreth jakes animal print e nderthurur me jeshile dhe te zeze

Masa: 36/M

Materiali: 65% pambuk, 35% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: M, L
2,000 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XL