Pulover per femra e bardhe dhe e holle

Write a review
Çmimi ishte: 2,400 Lekë
1,600 Lekë
Ju Kurseni: 800 Lekë (33%)
- 33%
FS66
In Stock
+

Pulover e bardhe per femra shume e bukur dhe cilesore.

pulovra eshte e holle dhe eshte epershtatshme per dite vjeshte dhe pranvere 

gjithashtu kjo pulover e holle mund te vishet dhe ne stinen e dimrit poshte nje xhupi apo xhakete

Kujdesi: Lajeni me rroba te te njejtes ngjyre

LAJENI PARA PERDORIMIT

Materiali 100% Pambuk

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë

No reviews found