Pulover per femra me jake V

Write a review
3,000 Lekë
SD136
In Stock
+

Super Pulover e bukur dhe cilesore per femra

Masa: M

Materiali:  73% poliakril, 24% poliester, 3% Elasthan

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Vjollcë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliakril
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
2,500 Lekë
Masa: XXL
2,600 Lekë
Masa: XS-S, S, S-M