Pulover per femra me simbol flamurin gjerman

Write a review
2,600 Lekë
D205
In Stock
+

Pulover shume e bukur  me tre ngjyra te bukur kombinuara  (Portokalli,e kuqe dhe e zeze)

pulovra eshte material shume cilesor

Masa gjendje ; ( M )

Porosia ju vjen ne masen M

Marka Comma


Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,500 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL