Pulover per femra nga zero

Write a review
3,600 Lekë
ZERO Mesazh
B132
In Stock
+

Pulover per femra  me kombinim te dy ngjyrave te zeze dhe te bardhe

super e bukur, super cilesore dhe e vencante

Masa: 34 "S"

Materiali: 72% viskoz , 28% Poliamid

Cilesi e garantuar nga Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: L, L-XL
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,100 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë