Pulover per femra ngjyre blu e hapur

2,600 Lekë
SD114
In Stock
+

Pulover teper cilesore dhe unike.

prerje fantastike ,qepje te mrekullueshme

Masa: 40/XL

Materiali: 60% akrilik, 29% poliamid, 8% lesh, 3% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: XXL
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec