Pulover per femra ngjyre gri

Write a review
2,600 Lekë
D16
In Stock
+

Pulover shume  bukur dhe cilesore nga comma

ndjehu ngrohte bukur dhe praktiku kurdohere me kte pulover veshur

Pulovra eshte e holle dhe sugjerohet per ambjente te brendshme  dhe te ngrohta, ne ambjente te ftohta dhe jashte  ju duhet me patjeter te keni dhe nje xhup apo xhakete veshur.

Gjendje Vetem Mase XL

Ngjyra: Gri

Materiali: 81% viskozë, 19% poliamide

Marka:
Comma
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M, L
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
3,800 Lekë
Masa: L
2,900 Lekë
Masa: M, L