Pulover per femra ngjyre gri

Write a review
3,500 Lekë
ZERO Mesazh
SD133
In Stock
+

Pulover shume bukur per vemra dhe cilesore

pjesa fundore shume unike qe i jep stil dhe elegance

Materiali: viskozë (80%) | poliester (20%)

Marka: Zero

Masa: S

Cmimi i sugjeruar nga Zero eshte 59.99 Euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

Produkte Të Rastit