Pulover per femra ngjyre pana

Pulover per femra ngjyre pana

1,800 Lekë
SD205
Disponueshëm
+

Pulover per sezonin e vjeshtes dhe te dimrit
Mëngë me gjatësi 3/4
Materiali: 81% viskozë, 19% najlon

eshte nga marka comma

dhe masa reale eshte ne numer 52  afersisht 3XL dhe 4XL

Marka:
Comma
Ngjyra:
Pane
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
52
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
3/4
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Vjeshtë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Pane
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Bardhë

Produkte Të Rastit