Pulover per femra ngjyre roze

Write a review
2,600 Lekë
SD126
In Stock
+

Pulover per femra ngjyre roze, e holle dhe e pershtatshme per dite pranvere dhe vjeshte gjithashtu dhe per dite dimri poshte nje xhupi apo xhakete, si dhe ne ambjente te ngrohta 

Masa : M

Marka Q/S

Materiali:100%Pambuk

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: S
2,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,250 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec