2,500 Lekë
SD229
In Stock
+

Pulover unike dhe cilesore nga Q/S 

Gjatësia e prapme në madhësinë M përafërsisht 54 cm

Gjendje: Masa M

Ngjyra Blu e erret

Materiali: , 45% viskozë, 30% poliamide, 20% pambuk, 5% lesh

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

3,200 Lekë
Masa: XL
900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL