Pulover per vemra shumengjyreshe

2,200 Lekë
D249
In Stock
+

Pulover fantastike per femra

Kombinim perfekt i tre ngjyrave ( e verdhe Blu Dhe vishnje )

Masa Gjendje Vetem XL

Porosia ju vjen mase XL

Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: L
Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë
1,000 Lekë
Masa: S, S-M