Triko verore me kopsa per femra

Write a review
2,200 Lekë
LS60
In Stock
+

Triko e holle e bardhe  per sezonin pranvere vere dhe vjeshte

e sugjeruar te vishet siper nje bluze ne mbremje verore, dite vjeshte dhe pranvere

Marka S Oliver

 Gjendje Vetem Masa " M "

Materiali 57%pambuk 42%viskoz 1Metal

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,500 Lekë
Masa: L-XL
2,700 Lekë
Masa: M, L
2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL