Triko dimerore per Femra Material Super

Write a review
3,600 Lekë
D239
In Stock
+

Triko dimerore per femra super cilesore

cope e trashe qe ju mban ngrohte ne dite dimri

Masa Gjendje ( L )

Prerje pak lirsho pershtatet dhe per mase XL maksimumi.

Marka Shartex 


Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masa: M, L