Triko e bardhe per femra dhe e holle

Write a review
2,600 Lekë
D19
In Stock
+

Triko per femra suer cilese dhe cope e holle

shume e pershtatur per sezonin e vjeshtes dhe pranveres, gjithashtu dhe per sezonin e dimerit poshte nje xhupi , xhakete apo ne ambjente te ngrohta.

trikoja eshte prodhim per gjermani dhe eshte ne sistemin e masave gjermane.

Ne triko shenohet Masa 36 = S  " Ne Shqiperi Kjo triko eshte Mase M "

Trikoja eshte prerje e shkurter dhe e gjere.

Masa 36 Gjatësia e pasme përafërsisht. 64 cm 

Materiali: 50% pambuk, 50% poliakrilik


Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
3,200 Lekë
Masa: 3XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,350 Lekë
Masa: XXL
5,400 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL