Triko e lehte verore per femra

1,600 Lekë
AR36
In Stock
+

Triko e lehte pranverore verore dhe ne vjeshte

shume e bukur per tu veshur ne dite te freskteta dhe ne mbremje

eshte pa kopsa dhe nuk mbyllet , vetem vishet siper nje bluzeje

Marka S Oliver

Masa  ( M )

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,200 Lekë
Masa: M
Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L

Produkte Të Rastit

3,300 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 138 / 9-10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
2,200 Lekë
Masa: 3XL