Triko per femra me kopsa ngjyre e verdhe

Write a review
2,000 Lekë
D250
In Stock
+

Triko per femra ngjyre e verdhe dhe pak e gjate

mbyllje nga para me kopsa dhe me dy xhepa

Prerje pak e gjere

Gjendje Vetem Mase qe pershtatet  per L-XL

Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
5,500 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
2,300 Lekë
Masa: S-M, M, M-L, L, 3XL, 4XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec