Pantallona elastike per femra dhe ngjyre Blu te erret

Write a review
1,200 Lekë
XR23
In Stock
+

Pantallona Ngjyre Blu e erret dhe elastike

Maka Country Road

Pantallonat kane rene ne toke dhe duhen lare para perdorimit

Masa M=  Beli 38cm Gjatesia 104cm

Gjendje vetem mase  M


Marka:
Country Road
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

No reviews found

Produkte Të Rastit

3,000 Lekë
Masa: XL
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masa: M, L
2,600 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec