Pantallona nga comma, ngjyra roz e hapur

Write a review
2,600 Lekë
J114
In Stock
+

pantallona nga coma cilesore dhe slim fit

Kujdes: Gjendje vetem pa pikat.

masa 36 "M"

Beli afersisht 38 cm

Marka:
Comma
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: L-XL, XL
4,000 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masa: M, M-L, L