Pantallona per femra me rryp dhe me vija te lehta

2,600 Lekë
XR17
In Stock
+

Pantallona te holla  me dy xhepa para, nga pas nuk ka xhepa jane vetem per tu dukur bukur. pjesa e belit me rryp dhe llastin pjesa pas ne menyre  qe te rrine sa me bukur ne bel.

Masa 36   

Beli 37cm , gjatesia 96cm

Model Lirsho

marka comma gjermane, cilesi dhe material i garantuar

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
 • Uniformë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,800 Lekë
Masa: L
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,400 Lekë
Masa: 3XL
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec