Pantallona per femra - prerje e gjere

Write a review
1,500 Lekë
XR22
In Stock
+

Pantallonat jane prerje e gjere 

Beli eshte afersisht 40 cm dhe gjatesia  107 cm

pantallonave ju jane shkeputur etiketat origjinale dhe per kete arsye vijne me cmimin 

pantallonat jane te reja dhe te pa veshura

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Pa Etiketë

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë
2,000 Lekë
Masa: S

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: XL
2,200 Lekë
Masa: 3XL
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,500 Lekë
Masa: XXL