Pantallona te shkurtra verore

Write a review
1,200 Lekë
FN20
In Stock
+

te Shkurtera dhe te holla per sezonin veror dhe me xhepa anash

Marka S Oliver

Masa 36/38  "M/L"

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,400 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: S, S-M, M