Pantallona te zeza dhe elastike per femra

Write a review
1,500 Lekë
XR12
In Stock
+

Pantallona te zeza dhe elastike

Masa XL  :Beli 41-42 cm Gjatesia 96-97 cm

Gjendje Vetem " Mase  XL "


Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë
2,000 Lekë
Masa: S

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,500 Lekë
Masa: M, M-L
1,500 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: L
1,900 Lekë
Masa: S