Pantallona te zeza per femra

Write a review
1,500 Lekë
ZERO Mesazh
XR10
In Stock
+

pantallona te holla dhe te zeza me dy xhepa para dhe dy xhepa pas

Masa L dhe Xl Jante te njejta Vendoseni duke u bazuar ne kto permasa nese jane per ju apo jo.   :

 Beli 42 cm, gjatesia 94cm

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë
2,000 Lekë
Masa: S

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL