​Pantallona te zeza per femra

Write a review
1,800 Lekë
XR32
In Stock
+

Pantallona te zeza per femra  

pantallonat jane per sezonin pranvere vere dhe vjeshte sepse jane pantallona te holle

Masa L Beli 40cm Gjatesia 94cm

Gjendje Vetem Masa L

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: S-M, M
2,700 Lekë
Masa: S, S-M, M