1,800 Lekë
XR04
In Stock
+

Pantallona per femra, cope e holle, ngjyra e zeze, me dy xhepa nga para dhe me dantella tek xhepat dhe beli

Masa L Beli afersisht 40-42 cm. Gjatesia 98 cm

Gjendje vetem Mase  " L "

produkti ju vjen me masat qe shikoni ne foto dhe te shkruara ne kete pershkrim.

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,600 Lekë
Masa: S, S-M, M, M-L
2,000 Lekë
Masa: XL
750 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec