2,600 Lekë
ZERO Mesazh
J110
In Stock
+

Pantallona te zeza dhe te holla 

Marka zero

Masa 36 

Afersisht Beli 40cm  gjatesia 96cm

Cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,650 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,800 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,700 Lekë
Masa: M