2,900 Lekë
D158
In Stock
+

Masa 38   M/L

Prerje unike si per masen M ashtu dhe per masen L

Perafersisht - Beli 38 Cm dhe Gjatesia 97 Cm

material elastik dhe ne pjesen fundore me  llastik qe mund te futet poshte themres apo poshte sandales. 

 shiko fotot

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: XL
2,700 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,400 Lekë
Masa: L-XL, 3XL
1,500 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
3,000 Lekë
Masa: M, M-L