2,500 Lekë
XR07
In Stock
+

Pantallona ngjyre blu e erret 

Gjendje vetem Masë W40/L32   

 Masa W40/L32 = Beli 42cm gjatesia 100 cm te mbledhura    dhe 106 cm te shtrira

Masa ne germa: XL

Marka S Oliver

Materiali kryesor: 63%Pambuk 37%lyocell

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
42
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

4,000 Lekë
Masa: L
3,600 Lekë
Masa: L, XL, XXL
Bluze verore me menge trecerekeshe
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: S, M
4,200 Lekë
Masa: L