Superskinny: Stretch-Jeans

Write a review
3,100 Lekë
B112
In Stock
+

Masa gjermane :W42/L32

Beli 42cm gjatesia 104cm

Materiali:68%pambuk 21%poliester 9%viskoze 2%elastan

Xhinse për femra, material shumë cilesor. dhe elastik

Formë klasike me 5 xhepa me zinxhir

Qepje të ndryshme dekorative në pjesën e përparme dhe të pasme
shtrëngim i ngushtë Shape Superskinny me bel normal, përshtatje të ngushtë në vithe dhe kofshë dhe këmbë 
Falë materialit veçanërisht shtrëngues, xhinse përshtaten si një dorezë!

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: M-L, L
2,000 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: M, M-L, L