1,700 Lekë
D164
In Stock
+

marka s oliver 

Masa 36 "M"

Beli Afersisht 38 Cm

Pantallonat kane rene ne toke dhe duhet te lahen parase ti vishni. 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë
2,000 Lekë
Masa: S

Produkte Të Rastit

700 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
3,000 Lekë
Masa: S, S-M
3,400 Lekë
Masa: L