Tuta Blu me pika te bardha

Write a review
2,100 Lekë
FS56
In Stock
+

Tuta te holla per dite te ngrohta

teper te rehatshme

Masa: S  Shiko foton

tuta pranverore dhe verore  cilesore dhe unike ne modelin e tyre

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: XXL
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 142/ 10-11 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L