Xhinsa per femra Blu dhe me Pika

Write a review
2,700 Lekë
In Stock
+

Materiali;  Pambuk - 99%, elastan - 1>#/p###

Masat

36/28   Beli 36 cm , Gjatesia 90-92 cm

38/28   Beli 38cm ,  Gjatesia 90-92 cm

40/28   Beli  40 cm , Gjatesia 92-94 cm

Marka S Oliver

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: M-L, L
2,350 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
2,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL