Xhinsa per femra, me Pika Te Bardha qe ngjasojne si pika boje

Write a review
2,500 Lekë
FS64
In Stock
+

Xhinse elastike ngjyre blu 

Masa:36 Slim 

Bleli 36 Cm gjatesia 93 cm

kjo mase eshte e njejte si  S Dhe M

Xhinsa te vecanta dhe unike

Produktit i mungojne etiketat origjinale


Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
1,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: L, XL, XXL
4,200 Lekë
Masa: L