Xhinsa per femra model i vecante

2,800 Lekë
SD167
In Stock
+

Xhinse Prerje E Gjere Lirsho

Masat e sakta i gjeni ne foto, gjithsesi mund te levizin nga 0.5 - 1 cm 

Masa gjermane : W36/L32

Beli 40 cm gjatesia 106 cm

Materiali: 88%pambuk 12%lin 

Te pershtatshme per sezonin pranvere vere dhe vjeshte. 

Marka S Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
1,200 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL