Xhinsa per femra nga zero

Write a review
2,800 Lekë
ZERO Mesazh
FS68
In Stock
+

xhinse blu e hapur nga zero dhe regular fit

Marka zero

Masa gjermane  W40/L32 

Afersisht Beli 40cm  Gjatesia 99-100cm

Cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
1,400 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec
3,000 Lekë
Masa: S, XL