Xhinsa Shume te Bukur per Femra

Write a review
2,700 Lekë
FS60
In Stock
+

xhinsa te holla  pak elastike.

shume te pershtatura per dite vere pranvere dhe vjeshte

Masa M-L  

Total 2 pale dhe jane ne te njejten mase

Beli 38cm Gjatesia afersisht 95 cm pa fijet  dhe 98cm se bashku me fijet.

Produkti eshte i ri dhe i pa perdorur por vjen pa  etiketen origjiale

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
2,200 Lekë
Masa: XS, S
1,800 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,900 Lekë
Masa: L
2,200 Lekë
Masa: 3XL