2,600 Lekë
FS65
In Stock
+

Xhinse te kuqe dhe pak elastike

Masa: S/M

Produkti eshte i njejte si masa M ashtu dhe masa S

beli 36 cm gjatesia 102 cm

Produktit i Mungojne Etiketat Origjinale

Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: S, S-M, XXL
3,000 Lekë
Masa: M
3,600 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL