Xhinsa te shkurtera

Write a review
1,700 Lekë
XR30
In Stock
+

Xhinse te shkurtera verore shume te bukura, 

me xhepa para dhe pas

Ne etikete shkruan masa S

por mendojme se jane mase M

beni matjen e nje pale xhinsave apo pantallonave ne vije te drejte dhe nese rreth 37-39 cm kto xhinsa jane fix per ju

Prerje Standarte "Beli 38cm"

Marka:
True Style
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë

Produkte Të Rastit