Xhinse elastike per femra

Write a review
2,000 Lekë
XR25
In Stock
+

Xhinset jane elastike dhe slim fit

ngjyra eshte pak me blu se ne foto "diku nga dritat qe kane nderyre duken me pak blu"

Masa  :  S   

Beli 34 Cm  Gjatesia 97cm

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,150 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L
2,100 Lekë
Masa: XXL, 3XL
Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS