2,000 Lekë
FS61
In Stock
+

Xhinse Shume te Bukura per femra dhe pak elastike

Produkti eshte origjinal dhe cilesor.

Gjate zhvendosjes produktit i jane shkeputur etiketat per kete arsye vjen me kete super cmim

Nga Cfare Shikojme Mendojme se eshte mase S slim fit

Masat  i keni ne foto


Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: S, M
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XL
3,000 Lekë
Masa: S, S-M
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec