Xhinse per femra me shirit anash

Write a review
1,600 Lekë
XR03
In Stock
+

Xhinse per Vajza shume te bukura dhe te kombinueshme me cdo veshje 

jane pak elastike dhe te pershtatshme.

Masa L : Beli 40cm  gjatesia 100cm

produkt i ri dhe vjen pa etiketen origjinale

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë

Produkte Të Rastit

Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL
2,000 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
2,500 Lekë
Masa: M, M-L