Xhinse per femra nga Q/S

Write a review
2,650 Lekë
FS71
In Stock
+

xhinse ngjre gri si ne foto, shume cilesore

te pershtatura per kedo dhe kurdo

MasaGjermane :W36/L32 

Beli 40 cm  gjatesia 108 cm

Marka:Q/S 

Materiali: 100%pambuk 

mase fikse , shiko foton e fundit 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: S-M, M, M-L, L, L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,600 Lekë
Masa: M