Xhinse per femra Slim Fit

Write a review
2,700 Lekë
ZERO Mesazh
J112
In Stock
+

Xhinse per femra elastike dhe pershtaten shume mire .

Ngjyra Blu Teper e erret

marka zero 

masa 42 L/XL

Beli 40cm gjatesia 102cm

materiali 66% pambuk 31% Polyester 3% Elasthan,

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
42
Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

Çmimi Mungon
Masa: S-M, M
6,800 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: M
4,000 Lekë
Masa: M
750 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec