Xhinse per femra stil dhe elagance

Write a review
2,750 Lekë
In Stock
+

Masa 40/36    Beli Afersisht 40cm , gjatesia 115cm

Masa 38/32    Beli  afersisht 38 cm , gjatesia 102 cm

Materiali:74% Pambuk, 22% Poliester, 2% Elastan, 2% Viskozë


Marka:
S Oliver
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

3,400 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: S, S-M, M
Çmimi Mungon
Masa: S-M, M
1,600 Lekë
Masa: L