Xhinse per femra super

Write a review
2,600 Lekë
FS51
In Stock
+

Masa: L- XL

Masat e njejta  Per L dhe Xl :Beli afersisht 42cm

Nese e bleni kte produkt , produkti ju vjen me ato masa qe jane shenuar ne fototn e fundit.

Shiko Foton e fundit

Masat e sakta i gjeni ne foto, gjithsesi mund te levizin nga 0.5 - 1 cm 

Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: XL
Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec