Xhinse per goca pak elastike

Write a review
2,750 Lekë
ZERO Mesazh
J100
In Stock
+

Xhinsa te te zezza dhe elastike

MasaGjermane  W36/L30 

Marka Zero

98.5pambuk 1.5 elastan  

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
3,600 Lekë
Masa: XXL-3XL
2,400 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,200 Lekë
Masa: M
2,800 Lekë
Masa: XL